ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN ÜYE OLMAM ŞART MI?

Alışveriş yapmak için üye olmak zorunlu değildir, alışverişinizi tamamlamadan hemen önce Misafir Alışverişi seçeneği ile üye olmadan gerekli alanları doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz veya o aşamada yine Üye Ol seçeneği ile üye olabilir bir sonraki siparişinizde teslimat bilgilerinizi tekrar doldurmadan alışveriş yapabilirsiniz

KOŞULSUZ İPTAL VEYA İADE HAKKIM VAR MI?

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince alıcılar malı teslim aldıktan sonra 14(ondört) gün içerisinde, satıcıya ön bilgi vererek hiçbir neden göstermeden CAYMA HAKKI kapsamında ürünlerinin tamamını veya bir kısmını satıcıya karşı ödemeli olarak hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilir.

KAPIDA ÖDEME İLE ÜRÜN SATIN ALABİLİR MİYİM?

Anlaşmalı kargo firmamızla 200 (ikiyüz) TL tutarındaki siparişlerinize kadar kapıda ödeme ile alım yapabilirsiniz. Ürünü kapıda ister kart ister nakit olarak ödeyebilirsiniz Bu hizmet bedeli olarak KDV dahil 4 (dört) TL ödeme alınır.

SİPARİŞİM GECİKTİ NEDENİ NEDİR?

Siparişleriniz sizlere özel olarak kesim, dikim ve baskı aşamalarından geçmektedir, Bu nedenle aldığınız her ürünün hazırlanış süreci iş günleri dahilinde 3 (üç) veya 5 (beş) gün içerisinde kargoya verilir.

SİPARİŞİMİN KARGOYA VERİLDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sisteme girdiğiniz e-posta ve SMS ile mutlaka bilgilendirilirsiniz. Bilgilendirmediğinizi veya girdiğiniz bilgilerde bir hata olduğunu düşünüyorsanız bizimle kontak kurabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL ÜRETİMLERDE NASIL BİLGİ VEREBİLİRİM?

Eğer kişiye özel baskı yaptırıyorsanız ve bunun için bir metin veya görsel iletmeniz gerekiyorsa bizimle kontak kurabilirsiniz bu kontak kurulumu tamamen yasal hatlarımız üzerinden yapılmalıdır.

Başa dön